Loading ...
close

فروش انواع ورق آلومینیوم کامپوزیت مستقیم از کارخان

  • دوشنبه 13 آذر
  • تهران
شبانه روزی
فوری

فروش انواع ورق آلومینیوم کامپوزیت مستقیم از کارخانه حدودا ۴۲ برند در حوزه ی فروش ورق آلومینیوم کامپوزیت فعال بوده و با روکش ورق یا همان فیلم برند مجموعه ی بازرگانی خود مبادرت به فروش و بازاریابی نموده اند. در این میان بنگاه ها یا مراکز فروش واسطه یا نمایندگان فروش برنده های موجود در بازار نیز فعالیت دارند. اطلاعات تماس تولید کننده در دسترس مصرف کنندگان قرار نمی‌گیرد، لذا در اصل قضیه باید واسطه ها فعل فروش را انجام دهند. که حدودا ۱۰ الی ۲۰ درصد قیمت اعلامی کارخانه از طریق واسطه ها به مبلغ هر متر مربع ورق کامپوزیت اضافه شده و به مصرف کننده نهایی می رسد. مجموعه یوسا با شعار فروش عدالت محور و اقتصادی تمام قیمت را بدون واسطه با قیمتی مشتری مدار در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. فروش ورق کامپوزیت بصورت عمده با ارائه فاکتور و قیمت از درب کارخانه و با تایید کارخانه تولید کننده می باشد. فروش انواع ورق های آلومینیوم کامپوزیت ۱۰ تا ۲۰ درصد پایین تر از قیمت بازار فروش بوده و دارای بیمه و گارانتی رنگ پوسته، اصالت، ضخامت، تبله کردن و بیمه عمر ورق می باشند.


اطلاعات تماس :
شماره تماس : 9123188214
آگهی های مشابه 

 

  

 

 

 

 کاربر عزیز، فایل سفارش خود را با کلیک بر روی یکی از شبکه های اجتماعی تلگرام و یا ایتا که در قسمت پایین مشاهده می کنید ، ارسال نموده و برا ی دریافت پیش فاکتور با کارشناسان و پیگیری سفارشات خود با شماره 09106870047 تماس حاصل فرمایید.

  شبکه اجتماعی ایتا

   

 

 

اخبار و رویداد

درباره یوسا بدانید

 

یوسا در حوزه های علمی و پژوهشی  با ایجاد بازار فروش برای فروشندگان ابزار و متریال مرتبط با معماری و گرافیک محیطی فعالیت دارد.

 

   تلفن  : ۰۹۱۰۶۸۷۰۰۴۷

      ایمیل :  info@.com

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد