Loading ...
close
logo
اعطای دو روزه تسهیلات 10 میلیون تومانی تا 200 میلیون تومانی 10 ساله بدون سود و کارمزد

اعطای دو روزه تسهیلات وام 10 میلیون تومانی تا 200 میلیون تومانی 10 ساله برای فروشگاه های فعالی در حوزه فروش کالاهای ایرانی بدون ضامن و بدون کارمزد.

این طرح برای تمامی افراد حقیقی و حقوقی با پروانه کسب و حتی بدون پروانه کسب در نظر گرفته شده است. این طرح برای آن دسته از فعالانی است که در صدد راه اندازی کسب و کار خود می باشند. افراد می توانند از 42 درصد سهمیه بازرگانی و اقتصادی برای خرید تابلوهای تبلیغاتی اعم از انواع حروف برجسته چلنیوم، انواع حروف برجسته سوئدی، انواع حروف برجسته استیل، انواع حروف برجسته بی نهایت، انواع حروف برجسته وکیوم، فلزی، انواع حروف برجسته پانچ متال، انواع حروف برجسته پرینتی، انواع حروف برجسته استیل رینگی، انواع حروف برجسته نوراندریک، انواع حروف برجسته پلاستیک، انواع حروف برجسته دوبل، انواع حروف برجسته پانچ، انواع حروف برجسته الماسی و ... بصورت تسهیلات 10 ساله بدون سود و کارمزد بهرمند شوند.

یوسا: سامانه هوشمند در ساماندهی عدالت اقتصادی

 

 

  

 

 

 

 کاربر عزیز، فایل سفارش خود را با کلیک بر روی یکی از شبکه های اجتماعی تلگرام و یا ایتا که در قسمت پایین مشاهده می کنید ، ارسال نموده و برا ی دریافت پیش فاکتور با کارشناسان و پیگیری سفارشات خود با شماره 09106870047 تماس حاصل فرمایید.

  شبکه اجتماعی ایتا

   

 

 

اخبار و رویداد

درباره یوسا بدانید

 

یوسا در حوزه های علمی و پژوهشی  با ایجاد بازار فروش برای فروشندگان ابزار و متریال مرتبط با معماری و گرافیک محیطی فعالیت دارد.

 

   تلفن  : ۰۹۱۰۶۸۷۰۰۴۷

      ایمیل :  info@.com

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد