Loading ...
close
logo
برای سفارش تابلوهای چلنیوم ارزان قیمت چه مواردی را در نظر بگیریم؟

حروف برجسته ارزان قیمت یکی از تقاضاهایی است که در شرایط بازار امروزی به وفور دیده می شود. حالا در صورتیکه تقاضای ما یک تابلو ارزان قیمت باشد، بهتر است چه مواردی را در نظر بگیریم؟ اول باید بازه زمانی فعالیت ما و انتظار ما از عمر تابلو مشخص شود. بطور مثال بازه ی مفید یک تابلو تبلیغاتی با زمینه ی کامپوزیت یا ترموود 5 سال است. بعضی از تابلوهای ارزان قیمت از ورق های کامپوزیت با پوسته ی بسیار پایین با کمترین ماندگاری رنگ که مورد استفاده در فضاهای داخلی است استفاده می کنند. یکی دیگر از مسایلی که برای تابلو های ارزان کاربرد دارد که تابلوساز بتواند از سود خود کم نکند، با استفاده از اس ام دی و ترانس های با مقاومت پایین است. که این نوع smd در روزهای اول بسیار پر نور با درخشندگی بالا و پوسته ی کامپوزیت براق که مبلغ پایینی دارد می تواند سفارش را بگیرد و برای آن هیپ گونه تعهد یا ضمانتی را ارائه نمی کند. در سامانه ی آنلاین یوسا بواسطه اینکه تولید تابلوهای تبلیغاتی بدون واسطه انجام می شود، اولا با کیفیت بالا و سپس با ضمانت و گارانتی تحویل داده می شود.

 

 

  

 

 

 

 کاربر عزیز، فایل سفارش خود را با کلیک بر روی یکی از شبکه های اجتماعی تلگرام و یا ایتا که در قسمت پایین مشاهده می کنید ، ارسال نموده و برا ی دریافت پیش فاکتور با کارشناسان و پیگیری سفارشات خود با شماره 09106870047 تماس حاصل فرمایید.

  شبکه اجتماعی ایتا

   

 

 

اخبار و رویداد

درباره یوسا بدانید

 

یوسا در حوزه های علمی و پژوهشی  با ایجاد بازار فروش برای فروشندگان ابزار و متریال مرتبط با معماری و گرافیک محیطی فعالیت دارد.

 

   تلفن  : ۰۹۱۰۶۸۷۰۰۴۷

      ایمیل :  info@.com

 

 

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد